Onur TULUNAY

Tasarım ve Sanatsal bakış açımın bana kazandırdığı özgün fikirler

Portfolyom

01.

Yaratıcıyım

Atölyemde tasarım,yağlı boya,kara kalem,cam üfleme gibi yapmaktan zevk aldığım yaratıcı ve özgün eserlerle uğraşmayı severim

02.

Sanatsalım

Sanata olan tutkumu hep sevmişimdir. Hayatımın her alanında bizi kapsayan ve daha mutlu eden en yegane unsurlardan en özelidir.

03.

Keşfederim

Bireysel gelişim ve meditasyon üzerine kendi yolumda ilerlerken keşfedip deneyimlerim.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarımın günümüzde gerçekleştirilebilecek başlıklarını incelemek için “Kurumsal Kimlik Tasarımı“, “Reklam & Tanıtım Materyalleri” ve “Sosyal Medya Tasarımları” Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarım

Çözüm odaklı ve yenilikçi hizmet veriyoruz

3 Boyutlu Görselleştirme

3 BOYUTLU ATMOSFERİK GÖRÜNTÜ

3 BOYUTLU STÜDYO GÖRÜNÜMÜ

İllüstrayon

El çizimi yaratıcılığın bize kattığı disiplindir.

Endüstriyel Tasarım

Endüstri ürünleri tasarımı veya endüstriyel tasarım seri üretim için tüketici ihtiyaç ve sorunlarına yönelik, estetik, yaratıcılık, teknik avantaj, işlevsellik, ergonomi, malzeme bilgisi, pazarlanabilirlik, üretim yöntemleri, ve olanakları gibi çeşitli kriterleri gözeterek, yeni ve güncel ürünler tasarlamaktır.

Sanatsal Denemelerim

“Söz, insanların düşünce ve deneyimlerini birbirlerine aktarmaya yarar; böylece o insanları bir araya getirmenin, birleştirmenin aracı işlevini görür; sanatın işlevi de tıpkı bunun gibidir. Sanatın insanlar arasında kurduğu ilişkinin sözün kurduğu ilişkiden farkı, sözün
insanların birbirine düşüncelerini, sanatın ise duyguları aktarmanın aracı olmasıdır.”

Lev Tolstoy

Ajans Hakkında

2oo7 yılında çalışmalarına başladığım iş hayatımda; 2018 yılı itibariyle GeyiG Ajans olarak şirket kuruluşu yapıp etkin ve çözüm odaklı işler yapmaya devam ediyoruz.

GEYİG KİMDİR? NEŞELİ, YARATICI, GENÇ VE DİNAMİK BİR MARKA'DIR,
Yolunda ve adımlarında sürece güvenen bizler, bugün edindiğimiz başarılar ile emin adımlarla ilerliyoruz. Bu süreçte sizlerle olan çözüm ortaklığımızda da sürece güvenmenizi istiyoruz. Sevgi ve Saygıyı başta karşılıklı olarak tutmak üzere, güvenebileceğiniz hizmet ajansınız olmayı istiyoruz. O yüzden elimizden ve bilgimizden gelen tüm hizmetlerimiz ile çözüm odaklı çalışmalarımız ile sizlerin yanındayız.

GeyiG Kimdir?

Başarı, Sevgi ve Güven ile çözüm getirebildiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmet başlıklarımızı sizlerle paylaşmak isteriz;
Geyik, GeyiK Ajans
Resim
Müzik
Theta Healing
We're a design studio that believe in the power of ideas.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Yazılarım
En Son Yazdıklarım

My blog is a collection of answers people don’t want to hear to questions they didn’t ask. Publish what you think, don’t put it on social media. Writing is the only way I have to explain my own life to myself.