YOUTUBE KANALIMDAN VİDEOLARI TAKİP EDEBİLİRSİN

Gerçekleştirdiğim bir takım değişiklikleri ve sizlerden gelen önerileri uyguladığım videolarımı YOUTUBE KANALIMDA bulabilirsin.

VİDEO SERİLERİM

SEVİLEN KİRACI SERİSİ

Yaşadığım yerlerin iyileştirmeye ve temiz görünmesine özen gösteren biriyim. Bu sebeple elimden gelen işleri de yaşadığım her alanda değerlendirerek yaşam kalitemi arttırmaya yönelik, göz zevkime uygun biçimde yenilemekten de hiç erinmedim.

Bugün yaşadığımız evimizin yapı ve konumu ne kadar güzel olsa da bir çok yeri eskimiş, zamanla çürümüş ve bakıma muhtaç hale gelmiş. Bir yere bakarsan orası da sana bakar.. mantığı ile yola çıkarak kirada oturduğum yerler dahil “Tasarımcı” kimliğim ile yeniden tasarlıyorum.

Bu süreçleri video biçiminde içeriklere dönüştürüyorum.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Zamanla büyüttüğüm atölyem için sıra geldi artık düzenlenmesine. Taşındığımız evdeki garajı atölye ekipmanlarımla yerleştirmiştim. Fakat plansız bir yerleşim ile atölyenin kullanımından alabileceğim verimin tamamını alamıyordum.

Bu hususta sizlerden öneriler ve ihtiyacım olan alanları belirleyerek atölyemi baştan kuruyorum. 

Bu süreçleri de video biçiminde içeriklere dönüştürüyorum

Üniversite yıllarımda arkadaşlarımın bana takmış olduğu “Onur Usta” lakabımı, gerçekleştirdiğim & gerçekleştireceğim tadilat ve dekorasyon işlerinde kullanmaya karar verdim ve Youtube Kanalım‘da bu isimde bir oynatma listesi oluşturdum.

Birbirinden farklı biçimlerde oluşturulacak olan video içeriklerime buradan erişebilirsiniz.

Videoyu oynat